Home Nieuws Nieuwe website wegenbouw.be: grote facelift en meer mogelijkheden

Tijdens het bouwverlof werd er hard gewerkt om de nieuwe wegenbouw.be website te lanceren. De bedrijfspresentaties van onze leden werden eerder reeds stevig onder handen genomen. Naast een volledig nieuw design voor wegenbouw.be werden verbeterde zoekfuncties en extra opties geïmplementeerd.

U zal zien dat de website een grote facelift heeft gekregen met een belangrijke uitbreiding van de functionaliteiten. Naast de visuele verbetering, zowel voor pc als mobiel, is er ook flink gesleuteld aan het gebruiksgemak. Zo is het zoeken naar materieel, grondstoffen en personeel veel makkelijker en overzichtelijker geworden. Prijsaanvragen kunnen geplaatst worden, en uiteraard kan u nog steeds het laatste nieuws en jobaanbiedingen raadplegen.

Bedrijvenpagina's

Op de bedrijvenpagina's kan u onze leden terugvinden. Hier kan u bijvoorbeeld een 'gemeente' ingeven en/of wat u zoekt (bijv. 'graafmachine'). De zoekmotor zal dan deze leden tonen, die in deze regio actief zijn en u kunnen helpen met een graafmachine.

Zoeken naar machines, producten, werkzaamheden, ...

Zoeken per categorie is uiteraard ook nog steeds mogelijk. Hier werden zoekfilters toegevoegd, maar er wordt ook meer getoond als voorheen. Bij de conditie te huur (met of zonder bediening) en tijdelijk personeel, worden nu de contactgegevens van de aanbieder wel getoond, waar dit voorheen enkel bij de conditie 'te koop' was.

De Infra Applicatie, het hart van de website

Al het aanbod, dat u kan terugvinden op onze website, wordt ingegeven door onze leden (> 900 bedrijven) in de applicatie (Infra App). Deze biedt, zoals steeds, nog veel meer mogelijkheden als de website.

Naast het aanbieden van grondstoffen, machines, etc., biedt de Infra App o.a. ook de mogelijkheid om 'vraag' plaatsen, welke dan door de software wordt afgeleverd bij de juiste collega bedrijven op basis van een aantal parameters. De applicatie laat toe om via digitalisatie sneller en effici├źnter binnen de doelgroep te communiceren, ook met uw eigen bestaande netwerk.

De opties zijn zeer uitgebreid, zoals je kan zien op https://www.wegenbouw.be/infra-app , maar een vrijblijvende demonstratie maakt alles veel duidelijker. Neem zeker contact op om een korte demo in te plannen.

https://www.wegenbouw.be